Ads 468x60px

niedziela, 5 czerwca 2016

TOXIC PLAYER

Cześć, dziś poruszę kluczowy aspekt gier typu MMO, jest to TOKSYCZNE zachowanie graczy. Większość gier tego typu cierpi na tym, że gracze nie potrafią się zachować, a w League of Legends to jest przesada, choć gracze z wyższych dywizji nie ubolewają aż tak to gracze z poziomów Brąz, czy Silver uważają to za szarą codzienność. Ogólnie gracz Boostujący (poziomujący) koledze konto ma niezłą szopkę. Ludzie wyzywają się za wszystko tak jakby oni byli jakimiś wielkimi Mistrzami gry, cóż we własnym mniemaniu zapewne są. Zapominacie pewną kluczową kwestię za każdym championem  jest gracz żywa istota, która czuje tak jak wy i myśli, zamiast traktować go jak psa, czyli za każde przewinienie karać go podnosząc głos, możecie wytłumaczyć mu w czym problem i jak to naprawić.

Mówiąc szczerze sam powoli przestaje grać w LOL-a przez tą sytuacje że co 2-3 mecze będę miał toxic-a, który wprowadzi do gry nie miłą atmosferę. od kilku miechów gram w cod 4 Multi zazwyczaj na serwerze "crossfire 24/7" gdzie oczywiście zapraszam pewnie mnie spotkacie, kiedyś.
jeżeli gram w lola zazwyczaj na początku gry piszę "don't blame, just playing" pisze to by dać przykład a zarazem przekazać na czym polega ta gra.


jeśli chcecie się podzielić czymś odnośnie atmosfery w grach piszcie w komentarzach, POZDRAWIAM.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

REKLAMA

SpisBlog

RAKLAMA

Katalog-blogow.pl

REKLAMA

 
Blogger Templates