Ads 468x60px

piątek, 19 lutego 2016

Witam dziś zacząłem jak obiecałem zakładki LoL-a i kilka usprawnień.
Dodatkowo obiecuję, że jutro znajdzie się recenzja oraz specyfikacja karty graficznej MSI Geforce 750 TI, o która jest propozycją kończącą tydzień, co jeszcze? A to że dziś naliczyliśmy rekord odwiedzin 58 osób WOOOOW!!!. Tak wiem 58 luda odwiedzającego mojego bloga to może nie dużo, ale jednak krok na szczeblach drabiny mówiący, wykonujesz pracę dobrze, jednak to pierwszy taki szczebel oznajmiający, nie dość dobrze by się cieszyć.
Oto dodatkowa informacja Dylu zobowiązał się do stworzenia komputera z 2000 zł (Tak kiedyś wam obiecałem napisanie listy części do takowego) wiec mnie wyręczy, o nie, nie ma lipy tak łatwo się nie wykpię tego co wam obiecałem. Reasumując nie będziecie mieli jednego spisu podzespołów za 2000 zł tylko 2 :) postaramy wstawić szybko pełną listę specyfikacji wraz ze źródłami cenowymi... :)

A, jeszcze Dylu miał wam coś do powiedzenia.


"Cześć. Nazywam się Dylu. Interesuję się grami komputerowymi jak widać :) Nie tylko gry oczywiście też komputery stacjonarne jak i konsole. Więc niedługo dodam temat związany kupnem komputera do gier nie więcej niż 2000 zł, tak by można grać w najnowsze tytuły np. Wiedźmin 3, Grand Theft Auto 5 czy Battlefront. Po co piszę tego posta, a po to by poinformować was że będę poświęcał jak najwięcej czasu nad Mass Effect 3 w trybie wieloosobowym (multiplayer). Tu albo w tym poście napiszcie jak mam zrobić poradnik, czy po prostu napisać czy nagrywać. Zapraszam i pozdrawiam."
"Autor: Dylu 
Dla Sekomix"Dajcie komentarze odnośnie swojego sprzętu na jakim GRACIE/PRACUJECIE 
Pozdrawiam Seiko


1 komentarz:

  1. mimo, że to nie jest mój styl blogów, to muszę przyznać, że piszesz ciekawe notki :)
    *japonskigeodeta.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

 

REKLAMA

SpisBlog

RAKLAMA

Katalog-blogow.pl

REKLAMA

 
Blogger Templates