Ads 468x60px

niedziela, 19 lutego 2017

Poszukiwania dzień 1


Pierwsze małe sukcesy, dziś miałem wystarczająco dużo czasu, by przejść się na spacer (jak to mówi każdy nerd po wyjściu z domu "Mamo! ja tam walczyłem o życie"). Moje okolice średnio nadają się do jakiś zdjęć z kolorowych gazet, ale na dowód tego że opuściłem "jamę zła" zrobiłem kilka zdjęć. Na początku myślałem by nazwać post śladami Wiedźmina, lecz nic nie znalazłem prócz topielców usiekanych na brzegu Jarugi... Dość normalny widok, lecz niepokojące były 3 puste butelki koło nich, najwidoczniej topielce na zimę stały się silniejsze, a by je sieknąć trza wpierw otruć. Dobrze, kącik półżartem półserio mamy za sobą. :)

A teraz przejdźmy do dowodów na to, że oddychałem świeżym powietrzem. Nie jestem fotografem więc nie spodziewajcie się świetnie wykadrowanych zdjęć, choć się starałem.

A tak z innej beczki, wreszcie div-y są w miarę ogarnięte nawet bym stwierdził, że jestem zadowolony. Dodałem nową stronkę o grach konsolowych emulowanych na ANDKU, ale też i o patencie na pad do smartphone-a za grosze (link).

Dalej zapraszam do przeczytania posta poniżej, może ktoś się znajdzie do odbioru kodów :)

Tak mi się wydaje, lecz te różowate zdjęcie wymiata resztę... jak myślicie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

REKLAMA

SpisBlog

RAKLAMA

Katalog-blogow.pl

REKLAMA

 
Blogger Templates