Ads 468x60px

OTCHŁAŃ"Otchłań" polska gra tekstowa "SUD" pochodna Mud-a skierowana do jednej osoby. Otchłań, jeśli chodzi o gatunek nie wyróżnia się pośród innych gier typu fantasy, spotkamy tam; elfy ogry krasnoludów i inne mityczne oraz fantastyczne istoty. Przejdźmy do meritum. Ja odkrywając te grę 2 lata temu czułem, że to coś wielkiego, byłem jak  Kolumb odkrywałem nowy świat, przy czym nie miałem wielkich oczekiwań co do gry, której plik instalacyjny jest mniejszy od piosenki w formacie mp3, a jednak myliłem się. Świat był ogromny, możliwości było ponad miarę, Sami sprawdźcie, po instalacji gry wpiszcie "pomoc", a zrozumiecie jaką pracę zrobił dwuosobowy skład.

Grafika, grafika w otchłani to odrębny temat, dzieli się na to, co widzimy czyli tekst na czarnym dosowym tle i tą, która powala zależnie od naszej wyobraźni, specyfikacją jaka jest potrzebna by cieszyć się grą, to nie: procesor, karta graficzna czy ram, nawet nie miejsce na dysku, tylko własna wyobraźnia.
Co jeszcze przemawia za tą grą? ogromny świat, skutki decyzji długo po wyborze, a może nieokiełznana samodzielność, świat jest naprawdę ogromny, spójrzcie niżej.


Wybory w otchłani są zawsze zaskoczeniem, nigdy nie mamy pewności co otrzymamy dalej, Co będzie najkorzystniejsze, ponieważ względnie korzystne decyzje mogą mieć wręcz odwrotne skuteki, które nawet po kilku dniach mogą mieć wpływ na rozgrywkę.

Samodzielność, ta gra nie cacka się z graczem nawet po kilku minutach można zginąć, nie ma tu nad opiekuńczego pana twórcy, który prowadzi cię przez grę. W czasie gry można się zgubić, w końcu mało kto by spamiętał całą mapę, a trzeba znać ją na wylot, by odkryć tajemnicze lokacje.

Dla kogo jest ta gra? Dla ciebie w końcu jeśli to przeczytałeś podstawowe wymagania do tego by grać masz już umiejętność czytania, która jest podstawą, ale też bardzo ważna jest tu wyobraźnia,http://www.otchlan.pl/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

 

REKLAMA

SpisBlog

RAKLAMA

Katalog-blogow.pl

REKLAMA

 
Blogger Templates