Ads 468x60px

środa, 1 marca 2017
Zacznijmy od tego jaki można kupić telefon za 200 zł.  Nie liczmy na jakieś bajery, ponieważ ta cena gnieździ nas w poszukiwaniach super, wręcz ultra budżetowego telefonu. Zabieramy się za szukanie...

1 SONY XPERIA J

2 SONY XPERIA GO


3 SAMSUNG GALAXY Y


4 Manta MSP4509
Żadnego z tych telefonów na dzień dzisiejszy nie znajdziemy w sklepach stacjonarnych, lub graniczy to z cudem, ponieważ są przestarzałe i nie produkowane. Wyjątkiem jest Manta cały czas można ją bez problemu dostać.

Mamy tylko 200 złotych i który z tych telefonów wybieramy? Renomowaną markę z modelem podstarzałym , czy markę ze złą sławą ufając, iż cyferki określające wydajność podzespołów są prawdziwe? I tu dochodzimy do meritum NOKIA 3310 (2017) telefon za 200 zł
Czy kupimy telefon, który jest pozbawiony technologi takich jak: 3G, Ekran dotykowy, Wi-Fi, i wielu innych, o oszałamiającym stężeniu pikseli "167 ppi" ???

Czy nokia 3310 to skok na kasę? Wg mnie tak, kierowany w... I tu znów nadchodzi problem, bo  telefon ze swoim rozwojem technologicznym nie posunął się daleko od starej NOKII 3310, więc można by rzec że to dla starszych mniej wymagających konsumentów, ale stylizacja jest dość młodzieżowa. NOKIA musi wierzyć w oddanie fanów kultowego telefonu z dawnych lat, lecz jeśli będzie wypuszczać więcej takich remake-ów to nawet najwięksi fani stracą wiarę.

Czego się spodziewałem po nowej NOKII? Myślałem ,że stworzy telefon który będzie przyzwoitą konkurencją dla innych telefonów jednobryłowych . Niestety telefon jest podobnie: wytrzymały, estetyczny i pożądany, różnicą która go z tej całej puli telefonów wyróżnia to kolorystyka i kształt jak zabawki dla dzieci. Gdzie jest Snake? oddajcie go. Brak ukochanej gry załamuje w prawdzie jest tam coś symulującego ową grę, lecz nie da się tego nazwać snake-em.

Wymieniłem na początku kilka telefonów, które można dostać w cenach zbliżonych do naszej nokii i niespodziewanie stwierdzam że każdy z nich jest wart swoich pieniędzy, oprócz naszej nieszczęsnej kopii dawnej miłości każdego nastolatka.

Słowami końcowymi "LEGENDY SIĘ NIE ZABIJA"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

REKLAMA

SpisBlog

RAKLAMA

Katalog-blogow.pl

REKLAMA

 
Blogger Templates