Ads 468x60px

środa, 8 lutego 2017

#ŻYCIE


Przybyła u mnie zakładka w KATEGORIE> GRY o nazwie OTCHŁAŃ zapraszam do zapoznania się, ponieważ gra jest świetna. sam gram i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony.

Jak kto uważniejszy to zauważył, że design bloga się zmienił. Pisałem o tym na nowy rok, cały czas są wprowadzane jakieś zmiany by poprawić prezencje lub użytkowanie strony.  Myślę o dodaniu strony z kodami CSS HTML dla was do użytku własnego... jak wyjdzie się zobaczy.

Wczorajszy dzień był ciężki, od linijek kodu strony dostawałem oczopląsu, a rozmieszczenie div-ów w gotowych szablonach przysparzało coraz to więcej  problemów logicznych. Jakoś się uporałem choć nie uważam tego za końcowy efekt, wiele brakuje do tego bym czuł się szczęśliwy z prezencji. Dla nowych blogerów, choć nie tylko dla nich, mam stronę bardzo przydatną w dopasowaniu kolorów na stronie by wszystko miało ręce i nogi ( LINK NA DOLE). Pallaton to ogromna pomoc dla osób bez wrodzonego poczucia kolorów. Co się komponuje z zielonym? Jaki jest najlepszy kolor do nadania kontrastu? Te i wiele pytań znajdą swe odpowiedzi na tej owej stronie.

Piszcie w komentarzach, jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat palleton-u. Pozdrawiam.


paletton


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

REKLAMA

SpisBlog

RAKLAMA

Katalog-blogow.pl

REKLAMA

 
Blogger Templates