Ads 468x60px

niedziela, 26 lutego 2017


Co wzbogaca męską stylizację? Oczywiście, że zegarek, a czy zegarki nie wyszły z mody? Nie i przez jeszcze przez długi czas nie wyjdą, lecz coraz to nowsze firmy w chodzą na rynek smartwatch-y i plajtują. Apple jest największym sprzedawcą owych zabawek na nadgarstek i z roku na rok ma olbrzymią przewagę nad konkurentami. Samsung, co tu wiele mówić, niech zostanie przy robieniu telewizorów, no chyba, że jeszcze nie ogarnął jaką klapą jest rynek telewizorów 3D. (kto by chciał nosić okulary by oglądać tv).

Statystyki 
Rynek zegarków z androidem  kwitnie (nie mam pojęcia jakim cudem) od 2015 do 2016 roku rynek wzrósł o 227%, co oznacza, że niedługo będzie trzeba się pogodzić.


Nie musimy się bać  zegarek tradycyjny nadal będzie świetnym dodatkiem męskiego stroju, póki smartwatch-e wyglądają tak, jak obecnie.
Szybkie porównanie co wg was wygląda bardziej stylową, ze smakiem.
Jak dla mnie klasyczny zegarek wygrywa. :) zapraszam do komentarzy. 

2 komentarze:

 1. to nie chodzi o wygląd. smartwatch może się pochwalić wieloma innymi funkcjami. najczęściej korzystają z nich sportowcy i osoby aktywne bo taki garmin oprócz pokazywania godziny (co jest w sumie jego funkcja poboczną) mierzy aktywność, kilometry, spalane kalorie i pozwala rejestrować treningi. zwykły zegarek tego nie umie, więc przegrywa w przedbiegach. a że smartwatch nigdy nie będzie wyglądał tak elegancko? no cóż, to jest zegarek sportowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W wielu aspektach się zgodzę na przykład z tym, że zegarki przegrywają w bataliach sportowych z owymi smartwatchami. Moja krytyka do smartwatchy jest skierowana do eleganckich zegarków z androidem reklamowanych przez panów w gajerach. Smartwatche z początku miały być dla sportowców, a spójrz co teraz się dzieje z nimi,
   (https://www.youtube.com/watch?v=SAXRJPbT-5M)
   póki były dla sportowców, to ok. Apple zrozumiało jak i Samsung, że ten rynek jest za mały i wpierają nam że smartwatche są w jakimś stopniu potrzebne...

   Usuń

 

REKLAMA

SpisBlog

RAKLAMA

Katalog-blogow.pl

REKLAMA

 
Blogger Templates