Ads 468x60px

piątek, 20 stycznia 2017

Melancholia


Cześć, czasem bywają takie dni że nic, a nic nie chce się. Czy macie takie uczucie, że za co byście się nie złapali to będziecie dobrzy (nie wszystko, ale jest masa rzeczy, w których porostu jestem dobry.) Na pewno nie wpisaniu postów :( hehe może... praktyka czyni mistrza. To trochę brzmi jak przechwałka, hmmm ale ze mnie kot i w ogóle jakiś master wszystkiego, nie... to nie przechwałka tylko zawiść że chciałbym, choć w jednej rzeczy być więcej niż dobry.

Odłużmy te całe smutki na bok... Zacząłem coraz bardziej wychodzić do Was i nie zamykam się tylko na bloggerze, ale jestem też na zapytaj.pl wchodzę tam i pomagam, lecz z czasem odczuwam, że tamtejsi ludzie nie chcą rad, a w szyderczy sposób uświadomienia kogoś, jaką niewiedzą się wykazuje. Bolączką internetu zaczyna być znieczulica (nazwał bym to inaczej, ale chcę pokazać troszkę klasy). Sprostuję, nie wszędzie i nie naraz, są przypadki że pisząc na forum jest aż przyjemnie posłuchać uwagi innego użytkownika (mało, ale są), a popularne kanały na YT zazwyczaj są dość agresywne i wulgarne, oczywiście nie mówię że to jest złe, sam chętnie je oglądam i się świetnie bawię, ale czy jest to konieczne by zaistnieć? Kiedyś wrócę do tego pytania i gdy znajdę odpowiedź, odpowiem.

Mam plan stworzyć spis podzespołów pod dwie machiny dla graczy do 3000 zł większy budżet co daje nam większe pole możliwości. Piszcie w komentarzach za ile Wam się marzy komputer i w co na nim byście zagrali.
W między czasie będę przeglądał podzespoły 'for me" by dokonało się moje małe marzenie, złożenie komputera  customowego z ręcznie wykonanymi modyfikacjami obudowy jak i płyty głównej. :)


1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawy artykuł, masz całkowitą racje - czasem po prostu się nic nie chce. No ale w końcu coś trzeba robić. Dlatego gdy mi się nic nie chce to zajmuje się inwestycją w srebrno. W ostatnich czasach jest to bardzo opłacalne, więc polecam się z tym zapoznać. Co do bloga - jest naprawde interesujący.

    OdpowiedzUsuń

 

REKLAMA

SpisBlog

RAKLAMA

Katalog-blogow.pl

REKLAMA

 
Blogger Templates